Kodėl „Bergesta“?

Drąsiai ir užtikrintai galime savo  bendrovę ir joje dirbančius darbuotojus vadinti tvorų ir vartų ekspertais. Mes vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri savo veiklą pradėjo vystyti Skandinavijos šalyse ir, sukaupusi didelę patirtį, siūlo savo kokybiškas paslaugas Lietuvos rinkai.

Esame įsitikinę, kad tvora turi ne tik atlikti apsauginę funkciją, bet ir sukurti harmoniją ir vientisumą su Jus supančia aplinka bei, žinoma, reprezentuoti Jūsų objektą, kad galėtumėte pritraukti kuo daugiau lankytojų.

Tvorų ir vartų pasirinkimo įvairovė tikrai labai didelė, tačiau tik MES galime Jums pasiūlyti kokybiškas ir inovatyvias paslaugas.

Mūsų privalumai

  • Konsultacija
  • Projektavimas
  • Gamyba
  • Montavimas
  • Garantija

Mūsų darbai ir paslaugos

UAB Bergesta gali pasiūlyti tvorų ir vartų įrengimo paslaugas kiekvienam klientui, nes ji neapsiriboja tik privačių sklypų, gamybinių aikštelių ir žemės ūkio paskirties plotų aptvėrimo darbais. Galime sukurti žaismingą ir saugią parko, darželio ar mokyklos tvorų sistemą, taip pat pasirūpinti tvora sporto aikštelėse. Žinoma, galime užtikrinti ir Jūsų augintinių saugumą, sumontuodami kilnojamuosius gardus iš tvirto suvirinto tinklo. Tik mūsų bendrovė Jums gali pristatyti apsaugos nuo triukšmo sistemas, kurios yra iš medienos, stiklo arba jų derinio.

Kviečiame visus, ieškančius kokybės ir išskirtinumo, susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis.

Statinio statybos darbų vieta reikalauja statytojo dėmesio ir atsakomybės. Viena svarbiausių užduočių – darbo zonos aptvėrimas.

Siūlome didelį asortimentą – nuo klasikinių pinto tinklo tvorų viešajam sektoriui iki išskirtinių kalto plieno tvorų ir vartų privatiems namams.

Mes Jums siūlome – nuo klasikinės tinklinės tvoros, skirtos pramonės objektams aptverti, iki nekilnojamos plieninio tinklelio tvoros ir palisado.

Nesvarbu, ar tai būtų tvora aplink teniso kortą, futbolo aikštę ar kitos rūšies sporto erdvę, mes esame pasiruošę įgyvendinti Jūsų sprendimus.

Kruopščiai suplanuotas tvorų nuo laukinių gyvūnų tinklo aukštis, plotis ir tempiamasis stipris atitinka transporto valdymo tarnybos nustatytas taisykles.

Tinkama priemonė saugumui užtikrinti aplink atvirą įrenginį yra apsauginės tvoros su signalizacija, taip pat tvorų, sulaikančių triukšmą, sistemos.

Mes siūlome skirtingų tipų kelio užtvarus, pritaikytus Jums. Tai rankiniu ar automatiniu būdu valdomi atveriamieji ir pakeliamieji užtvarai.

Atveriamieji, stumdomieji, susilankstantys vartai ar turniketai? Ką geriau rinktis? Susisiekite ir mes padėsime rasti tinkamą sprendimą!

Mūsų partneriai

Heras
Contus accounting
Fence Works in Askersund Filial
Woody