Statinio statybos darbų vieta reikalauja statytojo dėmesio ir atsakomybės. Viena svarbiausių užduočių – darbo zonos aptvėrimas.

Siūlome didelį asortimentą – nuo klasikinių pinto tinklo tvorų viešajam sektoriui iki išskirtinių kalto plieno tvorų ir vartų privatiems namams.

Mes Jums siūlome – nuo klasikinės tinklinės tvoros, skirtos pramonės objektams aptverti, iki nekilnojamos plieninio tinklelio tvoros ir palisado.

Nesvarbu, ar tai būtų tvora aplink teniso kortą, futbolo aikštę ar kitos rūšies sporto erdvę, mes esame pasiruošę įgyvendinti Jūsų sprendimus.

Kruopščiai suplanuotas tvorų nuo laukinių gyvūnų tinklo aukštis, plotis ir tempiamasis stipris atitinka transporto valdymo tarnybos nustatytas taisykles.

Tinkama priemonė saugumui užtikrinti aplink atvirą įrenginį yra apsauginės tvoros su signalizacija, taip pat tvorų, sulaikančių triukšmą, sistemos.

Mes siūlome skirtingų tipų kelio užtvarus, pritaikytus Jums. Tai rankiniu ar automatiniu būdu valdomi atveriamieji ir pakeliamieji užtvarai.

Atveriamieji, stumdomieji, susilankstantys vartai ar turniketai? Ką geriau rinktis? Susisiekite ir mes padėsime rasti tinkamą sprendimą!

UAB „BERGESTA“ gali pasiūlyti tvorų ir vartų įrengimo paslaugas, kiekvienam klientui, nes neapsiribojame tik privačių sklypų, gamybinių aikštelių ir žemės ūkio paskirties plotų aptvėrimo darbais. Galime sukurti žaismingą ir saugią parko, darželio ar mokyklos tvorų sistemą, tai pat pasirūpinti tvora sporto aikštelėse. Žinoma  galime užtikrinti ir Jūsų augintinių saugumą, sumontuojant kilnojamus gardus iš tvirto suvirinto tinklo. Tik mūsų bendrovė Jums gali pristatyti apsaugos nuo triukšmo sistemas, kurios iš medienos, stiklo arba jų derinio.

Kviečiame, visus ieškančius kokybės ir išskirtinumo susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis.

  • Konsultacija
  • Projektavimas
  • Gamyba
  • Montavimas
  • Garantija